آخرین اخبار

۱۳۹۶/۲/۹[ امنیت اطلاعات ]
زندگی مخفی اپلیکیشن ها: نگهداری برخی اپلیکیشن های نصب شده خطرناک است

حافظه ی گوشی های هوشمند در حال حاضر از حافظه های کامپیوترهای رومیزی دهه ی گذشته بسیار بیشتر است. اما این فضا چه قدر است؟

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۲/۶[ امنیت اطلاعات ]
اکسپلویت ها در همه جا وجود دارند، آیا کسب و کار شما امن است؟

اکسپلویت ها یا همان کدهای مخرب، برنامه‌ها و کدهایی هستند که توسط یک یا چند هکر و یا محقق امنیتی برای اثبات و یا استفاده از آسیب‌پذیری امنیتی خاصی در یک نرم‌افزار، سیستم‌عامل و یا سخت‌افزار خاص نوشته می‌شوند.

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۲/۴[ امنیت اطلاعات ]
محافظتی ویژه برای امنیت بیشتر کاربران کم تجربه

خطراتی که فضای مجازی و دنیای آنلاین با خود به همراه دارد می تواند در ابتدا برای ما خسته کننده و ترسناک باشد اما این ترس می تواند دلیلی خوب برای رعایت نکات امنیتی و حفظ آن باشد.

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۲/۳[ امنیت اطلاعات ]
خرید آنلاین امن را با اینترنت سکیوریتی کسپرسکی تجربه کنید

کاربران مک بوک اغلب بر این باور هستند که می توانند در برابر بدافزارها در امان بمانند، اما این تصور درستی نیست و نباید خیلی هم خوش خیال بود. در مورد خطرات آنلاین تا چه اندازه می دانید؟

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۲/۲[ امنیت اطلاعات ]
امنیت مراکز پزشکی: خطرات و اقدامات لازم مقابل هکرها

در سال های اخیر، مراکز پزشکی و بیمارستان ها به طور فزاینده ای با خطرات سایبری مواجه شده اند. متاسفانه سازمان ها اغلب بودجه ی خود را به همه چیز غیر از پرداخت مبلغ ناچیزی برای امنیت اختصاص می دهند.

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۱/۳۰[ امنیت اطلاعات ]
آیا روترهای وای فای مسافرتی امن هستند؟

یک روتر وای فای مسافرتی دقیقا مشابه همانی است که در خانه دارید. اما کوچک تر و قابل حمل تر که باعث می شود به راحتی آن را در مسافرت ها با خود حمل کنید، که البته قابلیت های آن مشابه نمونه خانگی است.

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۱/۲۹[ اخبار امنیت ]
رشد نگران کننده ی باج افزارهایی که شرکت ها و موسسات مالی را مورد هدف قرار می دهند

بدافزارهای رمزنگار مدت بسیار زیادی است که علاوه بر کاربران معمولی، بلای جان شرکت ها و کسب و کارها هم شده اند و هدف های خود را گسترده تر کرده اند.

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۱/۲۸[ امنیت اطلاعات ]
Kaspersky AdCleaner : آنتی بنر کسپرسکی، ابزاری رایگان برای کاربران IOS

کاربران اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی کسپرسکی با آنتی بنر ( ابزاری سودمند که تبلیغات مزاحم را در وبسایت ها و رابط های نرم افزار مسدود می کند) آشنا هستند.

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۱/۲۷[ امنیت اطلاعات ]
چند نمونه از رفتارهای جالب کاربران آنلاین سراسر جهان

>دو بار در سال، ما از افراد سراسر جهان در مورد انواع چیزها سوال می پرسیم و یک موضوع بزرگ و مشترک" اینترنت" را مورد بحث قرار می دهیم.

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۱/۲۶[ امنیت اطلاعات ]
راه هایی برای مقابله با حملات مالی گروه هکر Lazarus

در اوایل سال 2016، تمام رسانه های خبری برجسته ( نه تنها آن دسته از خبرگزاری ها که خبرهای مربوط به امنیت و IT را گزارش می دهند)، دزدی 81 میلیون دلاری را که بخشی از یک سرقت حدود 95میلیون دلاری از بانک مرکزی بنگلادش بود، را گزارش کردند.

جزئیات خبر