آخرین اخبار

۱۴۰۱/۱۲/۲۷[ اخبار ایدکو ]
تا 80% تخفیف ویژه کسپرسکی در نوروز 1402

به گزارش روابط عمومی ایدکو؛ این شرکت در جشنواره فروش ویژه نوروز 1402 با تخفیف استثنائی 70 تا 80 درصدی محصولات خانگی و ادارات کوچک کسپرسکی از طریق وب‌سایت رسمی فروش آنلاین محصولات کسپرسکی در کنار مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۱۲/۲۴[ امنیت اطلاعات ]
احراز هویت با کدهای یکبار مصرف: مزایا و معایب

متخصصین امنیت اطلاعات مدت‌هاست بر سر این مسئله اتفاق نظر دارند که قابل‌اطمینان‌ترین نوع احراز هویت دو عاملی با کد یکبارمصرف، اپ احرازگر است. اما کمتر به دلایلی که کدهای یکبارمصرف امن قلمداد می‌شوند پرداخته شده است؛ بنابراین این سوالات در ذهن ایجاد می‌شوند که آیا این واقعاً گزینه خوبیست یا نه و اینکه موقع استفاده از این متود احراز هویت دوعاملی باید مراقب چه چیز بود. هدف اصلی این مطلب پاسخ دادن به این سوالات است. با ما همراه بمانید. 

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۱۲/۲۳[ امنیت اطلاعات ]
5 دلیل برای استفاده نکردن از مسنجرهای دسکتاپی

وقتی حرف از نیازهای کاری می‌شود بسیاری اپ‌های دسکتاپی را بدون اینکه فکر کنند این کار چقدر می‌تواند ناامن باشد نصب می‌کنند. بهترین توصیه این است که از نسخه‌های دسکتاپی پیام‌رسان‌ها استفاده نشود. در ادامه برای این گفته خود پنج دلیل آورده‌ایم. با ما همراه بمانید. 

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۱۲/۲۲[ امنیت اطلاعات ]
چطور به خانه هوشمند خود امنیت بخشیم؟

اگر می‌خواهید خانه هوشمندتان بیشتر مزایا داشته باشد تا دردسر، باید آن را بدرستی تنظیم کرده و به حد کافی بدان امنیت ببخشید. در ادامه با ما همراه شوید تا با جزئیات، امنیت خانه هوشمند را مورد بررسی قرار دهیم. 

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۱۲/۲۱[ امنیت اطلاعات ]
چطور مجرمان سایبری از کارت‌های بانکی سرقت می‌کنند؟

خدمات پرداختی در طول این سال‌ها هم راحت‌تر شده است و هم امن‌تر؛ اما مجرمان سایبری هنوز هم به دنبال راه‌هایی برای سرقت پول از کارت‌های سراسر جهان هستند. حال، رایج‌ترین متودهای استفاده‌شده در این سرقت‌ها چیست و چطور می‌شود با آن‌ها مبارزه کرد؟ با ما همراه بمانید. 

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۱۲/۲۰[ امنیت اطلاعات ]
تنظیمات امن کروم و فایرفاکس برای سازمان شما

میان شرکت‌ها این یک عمل رایج است که اطلاعات کاری و شخصی را از هم جدا می‌کنند اما اغلب ماجرای همگام‌سازی مرورگر مورد بی‌توجهی قرار گرفته و مهاجمین نیز چنین فرصت طلایی‌ را از دست نخواهند داد! با ما همراه بمانید. 

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۱۲/۱۶[ امنیت اطلاعات ]
مزایا و معایب منبع باز برای کسب و کارها

انتخاب بین راهکارهایی با کد منبع باز و بسته آسان نیست: فقط بحث پولی بودن در مقابل رایگان بودن یا پشتیبانی در مقابل عدم پشتیبانی نیست. وقتی حرف از تصمیم‌گیری بر سر هر راهکار آی‌تی می‌شود، کسب و کارها باید کلی جنبه‌های مهم را در نظر گیرند. با ما همراه بمانید. 

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۱۲/۱۵[ امنیت اطلاعات ]
چطور اکانت‌های تلگرام سرقت می‌شوند؟

کاربران تلگرام بتازگی با نقشه‌های مختلف سرقت اکانت تلگرام مواجه شده‌اند. نقطه اشتراک بین همه این نقشه‌ها این است که احراز هویت باید از طریق تلگرام صورت گیرد. با ما همراه شوید تا توضیح دهیم مجرمان چطور اکانت تلگرام شما را سرقت می‌کنند!

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۱۲/۱۴[ مقالات علمی ]
چطور هوش مصنوعی زندگی ما را متحول خواهد کرد؟

هوش مصنوعی بی‌نظیر خواهد بود: خیلی از کارهای حوصله‌سر بر را بر عهده خواهد گرفت، توانایی‌های جدید به افراد خواهد داد و انواع جدید هنر را رقم خواهد زد؛ اما همچنین وحشتناک نیز می‌تواند باشد! هوش مصنوعی -با استناد به تاریخ- ممکن است به متمرکزشدن قدرت و سوق داده شدن ما به پدیده‌ای به نام فئودالیسمِ فناوری ختم شود. با ما همراه بمانید. 

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۱۲/۱۳[ امنیت اطلاعات ]
چطور گیمرها در رده‌های سنی مختلف مورد حمله قرار می‌گیرند؟

گرچه بچه‌ها نسبت به بزرگسال‌ها زمان کمتری را صرف گیم‌های آنلاین می‌کنند اما همچنان جزو هدف‌های اصلی مجرمان سایبری محسوب می‌شوند: علاوه بر این یک کودک اغلب راحت‌تر می‌تواند فریب بخورد و شماره کارت پدر و مادر خود را تقدیم اسکمرها کند! با ما همراه بمانید. 

جزئیات خبر