آخرین اخبار

۱۳۹۹/۷/۶[ امنیت اطلاعات ]
چطور کاربران PayPal فریب کلاهبرداران آنلاین را می‌خورند؟

در این مقاله قرار است برخی از محبوب‌ترین تکنیک‌های کلاهبرداران را با شما به اشتراک بگذاریم و در نهایت هم توصیه‌های امنیتی خود را خدمتتان ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۷/۵[ امنیت اطلاعات ]
پول‌شوییِ سرقت‌های بانکی توسط مجرمان سایبری

فرآیند پول‌شویی به طور سنتی شامل سه مرحله می‌شود که در ادامه آن‌ها را خدمتتان معرفی کرده و راهکار کسپرکسی را برای مقابله با آن نیز ارائه داده‌ایم. با ما همراه بمانید.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۷/۲[ امنیت اطلاعات ]
چطور با فیشینگِ به تأخیرافتاده مبارزه کنیم؟

فیشینگ مدت‌هاست در قالب حمله اصلی به شبکه‌های سازمانی شناخته شده است. در ادامه با ما همراه شوید تا توضیح چطور می‌شود با با فیشینگِ به تأخیرافتاده مبارزه کرد.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۷/۱[ امنیت اطلاعات ]
راکون‌های ناشناس: تفاوت بین شناسایی، احراز هویت و صدور مجوز

بهتر آن است که فرق بین سه عبارت شناسایی، احراز هویت و صدور مجوز را بدانید زیرا دیر یا زود به اهل فنی برخواهید خورد که آنقدر برایتان ادله می‌آورد و شفاف‌سازی می‌کند تا از این همه مدت اشتباه خجالت‌زده خواهید شد. در ادامه با همراه شوید تا توضیح دهیم این سه عبارت با هم چه تفاوتی دارند.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۶/۳۱[ امنیت اطلاعات ]
چطور تیک‌تاک می‌تواند به تحصیل فرزندانتان کمک کند؟

در نگاه اول، به نظر نمی‌رسد تیک‌تاک –این پلت‌فرم اجتماعیِ شاد و سرگرم‌کننده- بخواهد چیزی بیش از ویدیوهای اعتیادآور رقص و چالش‌های پرخطر ارائه دهد؛ اما این نرم‌افزار میزبان محتواهای آموزشی نیز هست (و البته هر روز دارد این محتواها را بیشتر هم می‌کند)؛

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۶/۳۰[ امنیت اطلاعات ]
رمزگذاری end-to-end چیست و چرا بدان نیاز داریم؟

در سال‌های اخیر، سرویس‌های ارتباطاتی از واتس‌اپ گرفته تا زوم اعلام کردند که دارند از رمزگذاری end-to-end یا سرتاسر استفاده می‌کنند. اما این به چه معناست؟

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۶/۲۹[ امنیت اطلاعات ]
نظارت خانگی شبکه با کسپرسکی سکیوریتی کلود

اتصال، هرگز آسان صورت نگرفته است. در گذشته‌ی نه چندان دور شاید برای راه‌اندازی و اجرای شبکه خانگی وای‌فای به گواهی فنی نیاز داشتید اما چند سالی می‌شود که اوضاع بهتر شده است. 

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۶/۲۶[ امنیت اطلاعات ]
آسیب‌پذیری Zerologon، کنترل‌کننده‌های دامنه را تهدید می‌کند

مایکروسافت در پچ تیوزدیِ ماه آگِست، چندین آسیب‌پذیری را پچ کرد که از بین آن‌ها می‌توان به آسیب‌پذیری CVE-2020-1472 اشاره کرد.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۶/۲۵[ امنیت اطلاعات ]
نگاهی مدرن بر فیلم Hackers ساخت سال 1995

برخی باورهای غلط و شایع، روند فرهنگ‌سازی امنیت سایبری را کند می‌‌کند. این افسانه که می‌گوید «هکرها بسیار باهوشند پس جنگیدن با آن‌ها عملاً محال است» با فیلم هکرها بر سر زبان‌ها افتاد

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۶/۲۴[ امنیت اطلاعات ]
لینوکس تا چه حد آسیب‌پذیر است؟

بسیاری از توسعه‌دهندگان در تلاشند تا با ارائه‌ی پوسته‌های گرافیکی و ابزارهایی که در نگاه اول هیچ فرقی با سیستم‌های ویندوزی ندارند، سیستم‌های خود را بیش از هر زمان دیگری مورد پسند کاربران نهایی قرار دهند

جزئیات خبر