اخبار ایدکو

۱۳۹۶/۷/۳۰[ اخبار ایدکو ]
اهدا جایزه‌ی platinum به کسپرسکی از جانب کاربران

چگونه می‌توان دیدگاهی عینی از مشتریان در مورد کمپانی خود دریافت کرد؟ از اول ماه اکتبر 2016 تا ابتدای سپتامبر 2017، کاربران ما 199 مطلب از محصولات ما را در پورتال بین المللی Gartner Peer Insights  گزارش دادند.

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۷/۳۰[ اخبار ایدکو ]
یوجین کسپرسکی: لابراتوار کسپرسکی با اشاره به اتهامات اخیر رسانه‌های ایالات متحده، اولویت خود را حفاظت از کاربران می‌داند!

بی شک با وجود رسانه‎ای شدن موضوع کسپرسکی تا به حال تمامی کاربران از اخبار منفی در مورد آن مطلع شده‌اند. به تازگی اتهاماتی علیه لابراتوار کسپرسکی مبنی بر همکاری این کمپانی با دولت های روسیه و هکرهای روسی به منظور جاسوسی از دولت‌های ایالات متحده و پی بردن به اسرار آن ها به گوش می خورد.

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۷/۲۹[ اخبار ایدکو ]
چرا رسانه‌ها در مورد کسپرسکی صحبت می‌کنند؟ چه اتفاقی رخ داده است؟

مدت زمانی ست که رسانه های انگلیسی زبان اخباری را منتشر می‌سازند، در این اخبار سازمان‌های اطلاعاتی بر این باور هستند که لابراتوار کسپرسکی برای سازمان های اطلاعاتی فعالیت می‌کند و هدف این لابراتوار جاسوسی است. اما این اخبار همچنان در حال انتشار است و کل دنیا از آن باخبر شده اند. 

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۷/۲۵[ اخبار ایدکو ]
آژانس سایبری فدرال آلمان: هیچ شواهدی مبنی بر استفاده ی هکرهای روسی از راهکارهای امنیتی کسپرسکی وجود ندارد!

رویترز برلین، آژانس سایبری فدرال آلمان در روز چهارشنبه اعلام کرد که هیچ شواهدی مبنی بر اینکه هکرهای روسی از نرم افزارهای آنتی ویروس کسپرسکی برای جاسوسی از مقامات ایالات متحده ی آمریکا استفاده کرده‌اند،یافت نشده است.

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۷/۲۵[ اخبار ایدکو ]
اعلام همکاری لابراتوار کسپرسکی با اینترپل

روز پنجشنبه 12 اکتبر 2017 لابراتوار کسپرسکی (کمپانی امنیت سایبری در روسیه) اعلام کرد که ارتباط خود را با سازمان بین المللی اینترپل گسترش داده است و به منظور مقابله بهتر در برابر جرایم اینترنتی آماده‌ی همکاری با پلیس می‌باشد.

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۶/۱۱[ اخبار ایدکو ]
50% تخفیف ویژه عید تا عید آنتی ویروس کسپرسکی

شرکت ایدکو، توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، در قالب «جشنواره عید تا عید با 50 درصد تخفیف آنتی‌ویروس کسپرسکی» در کنار مشتریان خواهدبود.

جزئیات خبر

۱۳۹۶/۳/۸[ اخبار ایدکو ]
با خرید آنتی ویروس کسپرسکی، یک لایسنس ویندوز 10 اورجینال هدیه بگیرید

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه از تاریخ 8 خرداد ماه(به مدت محدود) به تمام کاربرانی که آنتی ویروس سه‌کاربره دوساله کسپرسکی را تهیه نمایند، بدون قرعه کشی یک لایسنس ویندوز 10 اورجینال دو کاربره(بدون محدودیت فعالسازی)، با همکاری کی بازار هدیه می دهد.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۱۲/۳[ اخبار ایدکو ]
آنچه در مورد سيستم عامل جديد كسپرسكی بايد بدانيد

امروزه تعداد بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه ی امنیت سعی بر این دارند که محصولات مختلف دنیای فناوری را با رویکرد امنیت‌ محوری طراحی کنند.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۱۲/۲[ اخبار ایدکو ]
سیستم عامل کسپرسکی به صورت رسمی عرضه شد

بر بسیار خوبی داریم، امروز لابراتوار کسپرسکی پس از مدتها توانست سیستم عاملی امن را برای دستگاه های شبکه، سیستم های کنترل صنعتی و اینترنت اشیاء راه اندازی کند. این سیستم عامل در اصل در 11 نوامبر راه اندازی شد و به همین دلیل ما نام آن را با کد 11-11 ذکر کردیم.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۹/۳۰[ اخبار ایدکو ]
کسپرسکی در «یلدای شگفت‌انگیز» همراه شماست

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه در آستانه سال 2017 با تخفیف‌های ویژه کسپرسکی، «یلدای شگفت‌انگیز» را پیشکش ایرانیان می‌کند.

جزئیات خبر