اخبار ایدکو

۱۴۰۲/۲/۱۰[ اخبار ایدکو ]
تا 70% تخفیف ویژه بهاره محصولات خانگی کسپرسکی

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، بهار 1402 در کمپینی یک ماهه با تخفیف ویژه تا 70 درصدی محصولات خانگی و ادارات کوچک کسپرسکی از طریق وب‌سایت رسمی فروش آنلاین محصولات کسپرسکی در کنار مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۱۲/۲۷[ اخبار ایدکو ]
تا 80% تخفیف ویژه کسپرسکی در نوروز 1402

به گزارش روابط عمومی ایدکو؛ این شرکت در جشنواره فروش ویژه نوروز 1402 با تخفیف استثنائی 70 تا 80 درصدی محصولات خانگی و ادارات کوچک کسپرسکی از طریق وب‌سایت رسمی فروش آنلاین محصولات کسپرسکی در کنار مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۱۲/۲[ اخبار ایدکو ]
تا 75% تخفیف استثنائی محصولات خانگی کسپرسکی در فروش ویژه اسفند

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، در کمپینی سه هفته ای با تخفیف استثنائی تا 75 درصدی محصولات خانگی کسپرسکی از طریق وب‌سایت رسمی فروش آنلاین محصولات کسپرسکی در کنار مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۱۱/۱۰[ اخبار ایدکو ]
70% تخفیف ویژه کسپرسکی کلود سکیوریتی

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، در کمپینی ویژه محصول کسپرسکی کلود سکیوریتی 5 کاربره را با تخفیف استثنائی 70 درصدی از طریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات کسپرسکی به فروش می رساند.

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۶/۱۵[ اخبار ایدکو ]
تا 70% تخفیف ویژه در جشنواره بازگشت به مدرسه کسپرسکی

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، امسال نیز همانند هر سال در کمپین ویژه بازگشت به مدرسه، با تخفیف استثنائی تا 70 درصدی محصولات خانگی و ادارات کوچک کسپرسکی از طریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات کسپرسکی همراه مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۶/۱[ اخبار ایدکو ]
65% تخفیف ویژه کسپرسکی برای شرکت های کوچک

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، در کمپینی ویژه شرکتها و ادارات کوچک؛ محصول Kaspersky Small Office Security پنج کاربره را با تخفیف استثنائی 65 درصدی از طریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات کسپرسکی به فروش می رساند.

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۵/۱۸[ اخبار ایدکو ]
70% تخفیف ویژه محصولات خانگی کسپرسکی در جشنواره تابستان داغ

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، در کمپینی ویژه تحت عنوان تابستان داغ، با تخفیف استثنائی 70 درصدی محصولات خانگی کسپرسکی از طریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات کسپرسکی همراه مشتریان خواهد بود.

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۳/۲۱[ اخبار ایدکو ]
50% تخفیف ویژه محصولات خانگی کسپرسکی در جشنواره سلام تابستان

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، در کمپینی ویژه تحت عنوان سلام تابستان، با تخفیف ویژه 50 درصدی محصولات اینترنت سکیوریتی(1، 2 و 5 کاربره) و توتال سکیوریتی(1 کاربره) از طریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات کسپرسکی به استقبال تابستان می رود.

جزئیات خبر

۱۴۰۱/۱/۲۲[ اخبار ایدکو ]
50% تخفیف ویژه کسپرسکی تمدید شد

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، با توجه به شروع ماه مبارک رمضان فروش ویژه بهار 1401 محصولات کسپرسکی را تا تاریخ 13 اردیبهشت 1401 تمدید کرد.

جزئیات خبر

۱۴۰۰/۱۱/۲[ اخبار ایدکو ]
تا 50% تخفیف ویژه زمستان کسپرسکی

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده‌ی آنلاین محصولات امنیتی در ایران و خاورمیانه، به مناسبت یلدا در کمپینی یازده روزه تا پایان سال میلادی جاری، با تخفیف ویژه تا 50 درصدی محصولات کسپرسکی توتال سکیوریتی و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی از طریق وب‌سایت رسمی فروش محصولات کسپرسکی به استقبال روزهای سرد بهمن ماه می رود.

جزئیات خبر