اخبار ایدکو

۱۳۹۶/۳/۸[ اخبار ایدکو ]
با خرید آنتی ویروس کسپرسکی، یک لایسنس ویندوز 10 اورجینال هدیه بگیرید

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه از تاریخ 8 خرداد ماه(به مدت محدود) به تمام کاربرانی که آنتی ویروس سه‌کاربره دوساله کسپرسکی را تهیه نمایند، بدون قرعه کشی یک لایسنس ویندوز 10 اورجینال دو کاربره(بدون محدودیت فعالسازی)، با همکاری کی بازار هدیه می دهد.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۱۲/۳[ اخبار ایدکو ]
آنچه در مورد سيستم عامل جديد كسپرسكی بايد بدانيد

امروزه تعداد بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه ی امنیت سعی بر این دارند که محصولات مختلف دنیای فناوری را با رویکرد امنیت‌ محوری طراحی کنند.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۱۲/۲[ اخبار ایدکو ]
سیستم عامل کسپرسکی به صورت رسمی عرضه شد

بر بسیار خوبی داریم، امروز لابراتوار کسپرسکی پس از مدتها توانست سیستم عاملی امن را برای دستگاه های شبکه، سیستم های کنترل صنعتی و اینترنت اشیاء راه اندازی کند. این سیستم عامل در اصل در 11 نوامبر راه اندازی شد و به همین دلیل ما نام آن را با کد 11-11 ذکر کردیم.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۹/۳۰[ اخبار ایدکو ]
کسپرسکی در «یلدای شگفت‌انگیز» همراه شماست

شرکت ایدکو، توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه در آستانه سال 2017 با تخفیف‌های ویژه کسپرسکی، «یلدای شگفت‌انگیز» را پیشکش ایرانیان می‌کند.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۹/۱۳[ اخبار ایدکو ]
کسپرسکی 2017 با دونسخه فارسی و انگلیسی از راه رسید

شرکت ایدکو، توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، برای اولین‌بار نسخه‌های فارسی و انگلیسی راهکارهای امنیت خانگی کسپرسکی 2017 را به‌طور هم‌زمان عرضه می‌کند.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۹/۳[ اخبار ایدکو ]
تا 50% تخفیف از جمعه سیاه تا دوشنبه سایبری

شرکت ایدکو (توزیع‌کننده محصولات کسپرسکی در ایران) از 5 آذرماه 95 به‌مدت 4 روز محصولات کسپرسکی را تا 50 درصد تخفیف عرضه می‌کند.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۷/۱۲[ اخبار ایدکو ]
فروش پاییزی کسپرسکی در ایران: 50% تخفیف برای قویترین محصول کسپرسکی

شرکت ایدکو (نماینده رسمی کسپرسکی در ایران)، پاییز امسال تخفیف 50 درصدی کسپرسکی آنلاین را به مشتریان توتال سکیوریتی یک‌کاربره یک‌ساله هدیه می‌کند.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۶/۱[ اخبار ایدکو ]
توصیه هایی کلی در دنیای دیجیتال برای والدین کودکان 12 تا 16 سال

امروزه والدین با چالشهای بزرگی در برخوردشان با فرزندان روبرو می شوند. چگونه به فرزندانمان آموزش استفاده صحیح از کامپیوتر را بدهیم؟ کدام برنامه ها برای سنین کودکان ما مناسب هستند؟ چگونه مانع دیدن محتوای نامناسب فرزندان شویم و از اعتیاد آنها به دنیای در حال توسعه اینترنت جلوگیری کنیم؟

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۵/۲۳[ اخبار ایدکو ]
فروش شگفت انگیز ایدکو و کسپرسکی

ایدکو تابستان امسال یک اینترنت سکیوریتی 5 کاربره به همه خریداران اینترنت سکیوریتی تک‌کاربره هدیه می‌دهد.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۵/۱۶[ اخبار ایدکو ]
ثبت اختراع کسپرسکی برای جلوگیری از کدهای مخرب فلش

نظر شما در مورد آدوب فلش چیست؟ اگر شما به فکر امنیت سایبری هستید تمام اطلاعات مربوط را در اختیارتان قرار می دهم. برای اکثر افراد، فلش چیزی است که قبل از اینکه بروزر یک ویدئوی تبلیغاتی نمایش دهد، از شما به منظور آپدیت اجازه می گیرد.

جزئیات خبر