امنیت اطلاعات

۱۳۹۹/۷/۹[ امنیت اطلاعات ]
آینده‌ی صنعت به دست داده‌های قابل‌اعتماد صنعتی است

 در ادامه با ما همراه شوید تا همه‌چیز را در خصوص فعالیت جدید کسپرسکی و ChelPipe و کمک گرفتن از سیستم عامل انحصاری‌مان به نام KasperskyOS مفصلاً شرح دهیم.

 

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۷/۸[ امنیت اطلاعات ]
«گرنت‌های» فیسبوک، وسیله‌ی مقاصد شرورانه‌ی فیشرها می‌شود

فیسبوک در حال ارائه‌ی گرنت‌ 100 میلیون دلاری (وجه نقد) به کسب و کارهایی است که پاندمی ویروس کرونا بهشان خسارت وارد کرده است. این شرکت در وبلاگ رسمی خود اعلام کرد که متقاضیان واجد شرایط می‌توانند گرنتی به ارزش 3300 دلار دریافت نمایند. این خبر به محض انتشار دست به دست بین خبرگزاری‌ها چرخید و خوب می‌دانید که مجرمان سایبری هم در چنین شرایطی بیکار نمی‌نشینند.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۷/۷[ امنیت اطلاعات ]
نظرسنجی امنیت سایبریِ صنعتی در سال 2020

سازمان‌های صنعتی که مدتی کارافتادگی برای آن‌ها حکم از دست دادن چندین میلیون دلار را دارد برای همه‌نوع مهاجم سایبری به چشم طعمه‌ای چرب و نرم دیده می‌شوند. در ادامه با ما همراه شوید تا با شما از نتایج نظرسنجی امنیت سایبریِ صنعتی 2020 بگوییم.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۷/۶[ امنیت اطلاعات ]
چطور کاربران PayPal فریب کلاهبرداران آنلاین را می‌خورند؟

در این مقاله قرار است برخی از محبوب‌ترین تکنیک‌های کلاهبرداران را با شما به اشتراک بگذاریم و در نهایت هم توصیه‌های امنیتی خود را خدمتتان ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۷/۵[ امنیت اطلاعات ]
پول‌شوییِ سرقت‌های بانکی توسط مجرمان سایبری

فرآیند پول‌شویی به طور سنتی شامل سه مرحله می‌شود که در ادامه آن‌ها را خدمتتان معرفی کرده و راهکار کسپرکسی را برای مقابله با آن نیز ارائه داده‌ایم. با ما همراه بمانید.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۷/۲[ امنیت اطلاعات ]
چطور با فیشینگِ به تأخیرافتاده مبارزه کنیم؟

فیشینگ مدت‌هاست در قالب حمله اصلی به شبکه‌های سازمانی شناخته شده است. در ادامه با ما همراه شوید تا توضیح چطور می‌شود با با فیشینگِ به تأخیرافتاده مبارزه کرد.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۷/۱[ امنیت اطلاعات ]
راکون‌های ناشناس: تفاوت بین شناسایی، احراز هویت و صدور مجوز

بهتر آن است که فرق بین سه عبارت شناسایی، احراز هویت و صدور مجوز را بدانید زیرا دیر یا زود به اهل فنی برخواهید خورد که آنقدر برایتان ادله می‌آورد و شفاف‌سازی می‌کند تا از این همه مدت اشتباه خجالت‌زده خواهید شد. در ادامه با همراه شوید تا توضیح دهیم این سه عبارت با هم چه تفاوتی دارند.

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۶/۳۱[ امنیت اطلاعات ]
چطور تیک‌تاک می‌تواند به تحصیل فرزندانتان کمک کند؟

در نگاه اول، به نظر نمی‌رسد تیک‌تاک –این پلت‌فرم اجتماعیِ شاد و سرگرم‌کننده- بخواهد چیزی بیش از ویدیوهای اعتیادآور رقص و چالش‌های پرخطر ارائه دهد؛ اما این نرم‌افزار میزبان محتواهای آموزشی نیز هست (و البته هر روز دارد این محتواها را بیشتر هم می‌کند)؛

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۶/۳۰[ امنیت اطلاعات ]
رمزگذاری end-to-end چیست و چرا بدان نیاز داریم؟

در سال‌های اخیر، سرویس‌های ارتباطاتی از واتس‌اپ گرفته تا زوم اعلام کردند که دارند از رمزگذاری end-to-end یا سرتاسر استفاده می‌کنند. اما این به چه معناست؟

جزئیات خبر

۱۳۹۹/۶/۲۹[ امنیت اطلاعات ]
نظارت خانگی شبکه با کسپرسکی سکیوریتی کلود

اتصال، هرگز آسان صورت نگرفته است. در گذشته‌ی نه چندان دور شاید برای راه‌اندازی و اجرای شبکه خانگی وای‌فای به گواهی فنی نیاز داشتید اما چند سالی می‌شود که اوضاع بهتر شده است. 

جزئیات خبر