امنیت اطلاعات

۱۳۹۵/۱۱/۲[ امنیت اطلاعات ]
چگونه عملکرد کوکی های وب را متوقف کنیم؟

چگونه می توانید کوکی ها را به گونه ای مدیریت کنید که حریم شخصی شما به خطر نیوفتد؟ با ساده ترین آن ها شروع می کنیم، کوکی های شخص سوم.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۱۰/۲۹[ امنیت اطلاعات ]
چگونه می توانیم دستگاه خود را از راه دور کنترل کنیم؟

بسیاری از ما در طول روز از چند دستگاه استفاده می کنیم، از لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی برای کار استفاده می کنیم، تبلت را برای گشت و گذار در وب به کار می گیریم و البته یک گوشی هوشمند که یار و یاور ما است.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۱۰/۲۸[ امنیت اطلاعات ]
آثار مثبت و منفی شبکه های اجتماعی بر زندگی کاربران

شبکه های اجتماعی پتانسیل این را دارند که ما را به عنوان یک جامعه ی آنلاین از همیشه به هم نزدیک تر کنند. این شبکه ها به ما اجازه می دهند تا لحظات، خاطرات و عکس های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم و دوستی های خود را به این طریق حفظ کنیم.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۱۰/۲۷[ امنیت اطلاعات ]
سلاح مناسب نسخه های سازمانی کسپرسکی برای مبارزه با باج افزارها

ما در مورد گام های سریعی که مدیران شرکت ها می توانند برای مبارزه با باج افزارها بردارند تا به حال بسیار صحبت کرده ایم. متاسفانه تعداد حملات روز به روز افزایش می یابند.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۱۰/۲۶[ امنیت اطلاعات ]
شکاف امنیتی در واتس اَپ و چگونگی برطرف کردن آن

جمعه 13 ژانویه همیشه روزی است که افراد خرافاتی به دنبال پیدا کردن اتفاقات نحسی مثل رد شدن یک گربه ی سیاه از مسیر آن ها یا شکستن آینه هستند.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۱۰/۲۲[ امنیت اطلاعات ]
امکان سوء استفاده ی هکرها از ناامنی سیستم رزرو بلیط های پرواز

افراد عکس بلیط های خود را به صورت آنلاین پست می کنند. اما چرا نباید این کار را انجام دهند؟ اینستاگرام به تنهایی شامل هزاران عکس از تصاویر کنسرت ها، پروازها و حتی بلیط های بخت آزمایی می باشد.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۱۰/۲۰[ امنیت اطلاعات ]
آشنایی با نحوه ی عملکرد ابزار رایگان حذف ویروس لابراتوار کسپرسکی

هر روزه کاربران بسیاری در سراسر جهان مورد حمله ی مجرمان سایبری قرار می گیرند. متاسفانه هنوز هم کاربران زیادی هستند که از آنتی ویروس و فایروال استفاده نمی کنند و این موضوع جای تاسف دارد.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۱۰/۱۹[ امنیت اطلاعات ]
اتفاقات امنیتی که در سال 2016 رخ داد و پیش بینی هایی که برای سال 2017 می شود

به عنوان یک سنت همیشگی پایان هر سال کارشناسان امنیتی سایبری ما پیش بینی های خود را برای سال آینده منتشر می کنند.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۱۰/۱۸[ امنیت اطلاعات ]
کسپرسکی برای مک بوک؛ فراتر از یک آنتی ویروس

سیستم عامل مک بوک اپل امنیتی قویتر از ویندوز را برای کاربران خود در نظر گرفته است، به همین خاطر است که بدفزارها کمتر دور و بر مک بوک دیده می شوند.

جزئیات خبر

۱۳۹۵/۱۰/۱۵[ امنیت اطلاعات ]
8 راهکار امنیتی برای خرید آنلاین امن در تعطیلات

این روزها فوق العاده ترین زمان از سال است، تعطیلات شروع شده است و فروش ویژه ها در این زمان به بهترین حالت خود رسیده و باز هم مثل همیشه مجرمان سایبری آماده اند تا قربانیانی که لحظه ای غفلت می کنند را دستچین کنند. خرید آنلاین هر ساله در حال افزایش است و البته جای تعجبی هم ندارد، لابراتوار کسپرسکی که حملات مجرمان سایبری را ردیابی می کند این فصل را پر حمله ترین فصل سال می شمارد.

جزئیات خبر