نسخه های 2013 محصولات خانگی کسپرسکی وارد بازار شدند

۱۳۹۱/۶/۱۴اخبار امنیت
شرکت ایدکو، توزیع کننده انحصاری آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، نسخه های Kaspersky Anti-Virus 2013 و Kaspersky Internet Security 2013 را وارد بازار کرد.

بنابر این گزارش، رایانه شما عکسها ، موسیقی ، اسناد و اطلاعات شخصی که بر روی آن ذخیره شده است به اضافه مکانهایی که با رایانه خود بر روی اینترنت خواهید رفت بسیار با ارزشند . در حالی که هیچکس نمی خواهد ساعتهای بی پایانی را صرف تنظیم و به صورت دائم در حال نگهداری از یک راهکار امنیتی کند ، باید مطمئن بود که در مقابل تهدیدات پیچیده ای که اینترنت در پیش پای شما قرار می دهد محافظت می شوید.
محافظت در مقابل انواع ویروس ها و تهدیدات اینترنتی، شناسایی تهدیدات جدید، نوظهور و ناشناخته، شناسایی وب سایت های مشکوک، ارائه امنیت بسیار بالا برای خرید و امور بانکی آنلاین، حفاظت از حریم شخصی و هویت دیجیتال شما و ... از جمله ویژگی ها این محصولات هستند.


Kaspersky Internet Security 2013 اینترنت سکیوریتی 2013

کسپرسکی اینترنت سکیورتی 2013 محافظت بسیار موثرتری را در مقابل حملات پیچیده رو به فزونی امروزی ارائه می کند تا شما بتوانید از اینترنت لذت ببرید و از شما، رایانه شما و فرزندانتان محافظت شود.
ویژگی جدید Safe Money امنیت مضاعفی را یرای خرید و امور بانکی آنلاین فراهم می آورد. کسپرسکی اینترنت سکیوریتی همیشه محافظت برای مبادلات آنلاین را فراهم می آورد و در آخرین نسخه خود ؛ هر کجا که تلاش برای ورود به وب سایت یک بانک آنلاین ، سایت سیستم پرداخت و یا یک سایت تجارت الکترونیک داشته باشید ویژه گی منحر به فرد.


Safe Money :

آدرس وب سایت را با پایگاه های داده سایتهای امن مقایسه خواهد کرد، اعتبارنامه ای که برای برقراری ارتباط امن استفاده شده است را بررسی کرده تا از انتقال اطلاعات به یک سایت جعلی جلوگیری کند، سیستم را برای ضعف های امنیتی بانکداری الکترونیک مربوط به سیستم عامل سیستم رایانه را بررسی می کند و به صورت خودکار پیشنهاد می دهد تا سایت را در حالت Safe Money باز کنید.

از دیگر ویژگی های کسپرسکی اینترنت سکیورتی 2013 می توان به این موارد اشاره کرد:

ویژگی Watcher System که حتی اگر یک بدافزار ناشناس موفق به ورود به سیستم شود، نگهبان سیستم رفتار خطرناک آن را شناسایی کرده و به شما امکان می دهد بیشتر عملیات مخرب انجام شده را خنثی و یا به حالت اول برگردانید.
کنترل فرزندان توسط والدین که موتور جدید کنترلی حافظت جدید و بهبود یافته ای را برای فرزندان شما در هنگام استفاده از اینترنت فراهم می آورد. کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2013 اجازه کنترل موثرتری بر چگونگی استفاده از اینترنت و رایانه توسط فرزندان شما را می دهد و توان تفکیک بهتر سایت هایی که دارای مطالب نامناسب هستند را می دهد.
بخش جدید و بهینه یافته ضد هرزنامه، موتور جدید ضد فیشینگ، عدم ایجاد اخلال بر روی فعالیت های شبکه ای، نصب برنامه ها، اجرای مرورگرها، کاهش استفاده بیش از حاد از باتری لپ تاپ، اجرای فوری صفحه کلید مجازی و سازگاری با ویندوز8 را نیز به سایر امکانات اضافه کنید.


Kaspersky Anti Virus 2013 آنتی ویروس 2013

ده ها ویژگی امنیتی به همراه موتور جدید و بهبود یافته آنتی ویروس، حفاظت پایه ای را در مقابل تهدیدات دنیای سایبر فراهم می آورد. از جمله ویژگی های برجسته این محصول می توان به این موارد اشاره نمود:


- محافظت در مقابل همه گونه ویروس و تهدیدات اینترنتی

با ترکیب قابلیت فناوری ابری و فناوری های قدرتمند امنیتی که بر روی رایانه شما اجرا می شود ، آنتی ویروس کسپرسکی 2013 محافظت بسیار موثری را در مقابل حملات امروزی ارائه می کند.


- شناسایی تهدیدات جدید ، نوظهور و ناشناخته

شبکه ابری امنیتی کسپرسکی (KSN) اطلاعات را از سیستم میلیونها کاربر عضو در سرتاسر جهان جمع آوری می کند تا بتواند شما را مقابل ویروسهای بسیار جدید و حملات بد افزارها محافظت کند. تهدیدات بالقوه به صورت بلادرنگ بررسی و تحلیل می شوند و عملیاتهای خطرناک قبل از اینکه بتوانند آسیبی ایجاد کنند کاملا مصدود گردند.


- دانلود و نصب خودکار ویژگی ها ، از حدر رفتن زمان و هزینه های شما جلوگیری می کند

نصب خودکار نیاز بسیار کمتری به انجام مراحل دستی دارد . هنگامی که برای اولین بار محصول را از سایت دریافت می کنید ، محصول به صورت خودکار آخرین نسخه را بررسی کرده و در صورت لزوم بدافزارهای موجود را پاکسازی کرده و بعد از آن شروع به نصب می کند.


- سازگاری با ویندوز 8

کسپرسکی آنتی ویروس 2013 کاملا با آخرین نسخه سیستم عامل مایکروسافت ، ویندوز 8 ، سازگار است و با آخرین موارد امنیتی مایکروسافت یکپارچه شده است .علاوه بر این یک نرم افزار جدید به نام Kaspersky Now نیزتولید شده تا از رابط کاربری جدید حمایت کرده و این امکان را می دهد تا وضعیت امنیتی رایانه خود را بررسی کرده و ویژگی های امنیتی حیاتی را اجرا کنید.

شرکت ایدکو از طریق وب سایت رسمی www.irkaspersky.com ارائه کننده محصول فوق است. ضمن آنکه امکان تهیه این محصول از کلیه وب سایت‌های نمایندگان نیز به صورت آنلاین قابل تهیه است. علاقمندان جهت دریافت نسخه آزمایشی می توانند به نشانی های زیر مراجعه نمایند:


http://www.irkaspersky.com/trial/kaspersky-internet-security-2013

http://www.irkaspersky.com/trial/kaspersky-antivirus-2013