• صفحه نخست
  • اخبار
  • به روز نگه داشتن نرم افزارها توسط اینترنت سکیوریتی 2017 کسپرسکی

به روز نگه داشتن نرم افزارها توسط اینترنت سکیوریتی 2017 کسپرسکی

۱۳۹۵/۹/۳۰مقالات علمی

روابط عمومی شرکت ایدکو (توزیع کننده محصولات کسپرسکی در ایران)  همه ما به خوبی می دانیم که باید نرم افزارهای خود را به روز نگه داریم اما اغلب آن ها را نادیده می گیریم و یا که فراموش می کنیم. البته شما می توانید اهمیت این موضوع را تنها با خواندن این مقاله متوجه شوید، شاید هم می بایستی سیستم شما درگیر یک آسیب پذیری شود و در آن زمان متوجه شوید که آپدیت نرم افزار تا چه اندازه حائذ اهمیت است.

به روزرسانی نرم افزارها کاری وقت گیر و حوصله سر بر است اما تنها توسط این کار است که آسیب پذیری های سیستم شما قابل روئیت و حل می شوند.

شاید این خبر خوبی برای شما باشد، اینترنت سکیوریتی 2017 کسپرسکی، یک ویژگی مفید برای رسیدگی به مشکلات آپدیت نرم افزارها را برای کاربران خود در نظر گرفته است. این ویژگی را Software Updater نامیده ایم که هم در بک گراند سیستم کار می کند، هم سیستم شما را اسکن می کند و سایت هایی که برای آپدیت و نصب پتچ های ضروری مورد نیاز است را پیشنهاد می کند.

به طور پیش فرض این ویژگی خاموش است، اما شما می توانید با مراجعه به قسمت تنظیمات آن را روشن کنید، در ادامه ی مطلب مراحل آن را توضیح خواهیم داد:
اینترنت سکیوریتی کسپرسکی را باز کنید، در قسمت Settings و سپس Protectionو Software Updater را انتخاب نمایید. روشن کردن این ویژگی این امکان را مهیا می سازد که پتچ های سیستم را بیابد و آن ها را به طور خودکار نصب کند.

آپدیت نرم افزارها برای شما هیچ زحمتی را به همراه نخواهد داشت، در این قسمت فقط به اجازه ی شما برای نصب پتچ مورد نیاز است که می بایستی برای مشاهده و نصب هر آپدیتی "Show" را انتخاب یا برای تعویق آن "Remind Me Later" را انتخاب کنید.

بر روی Update Allبه منظور نصب تمام آپدیت ها کلیک کنید یا که می توانید هر کدام از آن ها را به صورت جداگانه انتخاب کنید.

شما همچنین می توانید یک اسکن برای آپدیت های مورد نیاز خود در هر زمان که مایل هستید، وارد کنید. بدین ترتیب که:

  1. اینترنت سکیوریتی 2017 کسپرسکی را باز کنید و بر روی دکمه ی More Toolsکلیک کنید.
  2. Software Updaterرا انتخاب کنید.
  3. بر روی دکمه ی Start Search، برای اینکه بررسی کند و ببیند آیا برنامه ی قابل آپدیتی در حال حاضر قابل دسترس است یا خیر، کلیک کنید.

اینترنت سکیوریتی 2017 کسپرسکی سیستم شما را اسکن می کند و به شما نشان می دهد که چه برنامه هایی می توانند آپدیت شوند.

منبع: کسپرسکی آنلاین(ایدکو)

*  کسپرسکی اسم یکی از بزرگترین شرکتهای امنیتی و سازنده آنتی ویروس است که برخی از کاربران اشتباهاً این شرکت و محصولات آنتی ویروس آن را با عناوینی نظیر کسپرسکای،کاسپرسکی، کسپراسکی، کسپراسکای، و یا کاسپراسکای نیز می‌شناسد. همچنین لازم به ذکر است مدیرعامل این شرکت نیز یوجین کسپرسکي نام دارد.