درباره ایدکو

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان (ایدکو) در سال 1384 بر پایه شرکت ایران بتا (1356 ) که در زمینه سیستم های اداری فعالیت می نمود و با موضوعیت زیر تاسیس گردید:

  • ارائه راه حل های امنیت اطلاعات
  • تولید نرم افزارهای مبتنی بر تجارت الکترونیک
  • ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ

ایدکو از آغاز فعالیتش تا امروز، همواره تلاش کرده بهترین راهکارها را در قالب مشاوره، محصولات و خدمات در اختیار مشتریان خود قرار دهد. از همین رو، از همان آغاز فعالیت، با دریافت نخستین نمایندگی فروش محصولات کسپرسکی در ایران، به عنوان محصولی معتبر و مطرح در حوزه امنیت اطلاعات در جهان، راهکاری کارآ و موثر را در اختیار افراد و سازمان های ایرانی قرار داد.

اکنون ایدکو نه تنها به عنوان یکی از سه نماینده برتر و بزرگ کسپرسکی و نخستین Platinum Partner کسپرسکی در حوزه محصولات شرکتی کسپرسکی در ایران فعالیت می کند، که به عنوان توزیع کننده آنلاین محصولات این شرکت در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، به نمایندگانش در 22 کشور منطقه خدمات می دهد. علاوه بر این ایدکو توزیع محصولات شرکت سرچ اینفورم در ایران و منطقه و نمایندگی سیلور شرکت بیت دیفندر در ایران را نیز بر عهده دارد.

مدیران و کارکنان ایدکو، خود را "وفادار به تعهدات" می دانند و همواره برای رضایت بیشتر مشتریان می کوشند. ارائه خدمات پشتیبانی حضوری و از راه دور، برگزاری مستمر دوره های آموزشی، راه اندازی سرویس Ticketing آنلاین و راه اندازی بخش صدای مشتری، بخشی از تلاش های ایدکو برای حفظ "وفاداری به تعهدات" است.

تماس با ما

آدرس: تهران، میدان هفت تیر، ابتدای بزرگراه مدرس، پلاک 55 تلفن : 88846070 (21) 98+ فکس : 88828423 (21) 98+ فروش : sales@iedco.ir پشتیبانی : support@iedco.ir وب سایت : http://www.iedco.ir