تجربه خوش آنلاین

04 دی 1391

 

شاید چند وقت پیش برای همه کسانی مثل من که یکی از کاربران پر و پا قرص کامپیوتر هستند، قدم زدن در پاساژهای کامپیوتر و نگاه کردن به ویترین خوش آب و رنگ مغازه‌ها خیلی لذت‌بخش بود. اما حالا که فکرش را می‌کنم، با این همه مشغله و ترافیک و دود و دم خیابان‌ها، عطای لذت تماشای ویترین مغازه‌ها را باید به لقایش بخشید. حالا ترجیح می‌دهم وقتم را به جای صرف کردن پشت چراغ قرمز و شلوغی خیابان‌ها در منزل پای لپ‌تاپ و یا گوشی موبایلم بگذرانم.

 

این مقدمه را گفتم تا بروم سر اصل مطلب و یک تجربه را با شما در میان بگذارم. از چند وقت پیش که اینترنت برایم از نان شب هم واجب‌تر شده و البته ناگفته نماند انواع و اقسام ویروس‌ها به عناوین و روش‌های مختلف به سیستم‌ام حمله‌ور می‌شدند، انتخاب و خرید یک آنتی‌ویروس هم به دغدغه اصلی من تبدیل شده بود. از همان سال‌ها تا به حال که انتخاب اولم کسپرسکی بوده وقتی که شمارش معکوس انقضای تاریخ مصرف آنتی‌ویروسم سر می‌رسید من هم در این پاساژهای کامپیوتری دنبال نسخه به‌روز کسپرسکی بودم.

 

آخرین باری که اعتبار آنتی‌ویروسم سر رسیده بود همین طور که داشتم در فضای مجازی طبق معمول گشت و گذار می‌کردم چشمم به خبری خورد که در مورد تخفیف 30 درصدی خرید آنلاین آنتی‌ویروس کسپرسکی بود. خیلی خوشحال شدم که حداقل برای یک‌بار هم که شده قرار است پول پس‌انداز کنم!

 

به سایت irkaspersky.com رفتم. وقتی خوب همه جای سایت را برانداز کردم تازه فهمیدم تخفیف 30 درصدی کمترین امتیازی است که من با خرید آنلاین به دست می‌آورم. من همان روز آنتی‌ویروس کسپرسکی‌ام را در کمتر از 10 دقیقه خریدم. آن روز خرید من تا حدی به سرعت، دقت و مطمئن اتفاق افتاد که فکر کردم باید این تجربه شیرین را با همه کسانی که به امنیت سیستم‌شان اهمیت می‌دهم در میان بگذارم.

 

اگر شما هم قصد خرید یک آنتی‌ویروس اورجینال و مطمئن را در سایت irkaspersky.com دارید، روی گزینه فروش آنلاین کلیک کنید. بعد از کلیک صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که امکان انتخاب محصول مورد نظر و همچنین تعداد کاربران را خواهید داشت.

 

در مرحله بعدی روی کلید خرید کلیک می‌کنید و محصول به سبد خرید شما اضافه می‌شود. در قسمت بعدی وارد صفحه‌ای می‌شوید که باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا کد فعال‌سازی محصول و لایسنس برای شما ارسال شود و در آخرین مرحله با هر کارت شتابی که دارید می‌توانید مبلغ محصول را پرداخت کنید.

 

شاید تا اینجا همه چیز به نظرتان خیلی ساده و عادی باشد اما نکته‌ای که برای من واقعا جالب بود، در ایمیلم اتفاق افتاد. وقتی منتظر دریافت کد و لایسنس از سایتی بودم که از آن خرید کرده بودم، دیدم از طرف شرکت کسپرسکی اصلی، فاکتور خرید برایم ارسال شده است. واقعا برایم جالب بود که از سایت داخل کشور خرید کرده بودم اما فاکتور خرید از طرف شرکت کسپرسکی بود. این به من نشان داد که راه را اشتباه نرفته‌ام و انتخابم برای خرید آنلاین درست بود.

 

درست 10 دقیقه بعد دوباره ایمیلی از طرف شرکت کسپرسکی برای من ارسال شد که در ضمیمه یک فایل PDF داشت. فایل PDF حاوی لایسنس و کد 20 رقمی فعال‌سازی بود. خوب همه اینها به من اطمینان می‌داد که یک آنتی‌ویروس اوریجینال خریداری کرده ام. چون یکی دو سال قبل یکی از دوستانم که به پیشنهاد و توصیه من آنتی‌ویروس کسپرسکی را از یکی از فروشگاه‌های لوازم کامپیوتری خریداری کرده بود، به جای 365 روز اعتبار تنها 200 روز اعتبار و پشتیبانی داشت.

 

راستی گفتم پشتیبانی و یاد این مزیت دیگر خرید آنلاین هم افتادم: پشتیبانی آنلاین. در سایت irkaspersky گزینه‌ای به نام پشتیبانی آنلاین دیدم. با وارد شدن به این بخش ابتدا یک حساب کاربری باید بسازید و بعد از آن در هر ساعت از شبانه‌روز که سیستم شما دچار مشکل خاصی شد، می‌توانید سوالات خود را در این بخش مطرح کنید و جواب آن را در ایمیل خود بگیرید.

 

گرچه تا به حال برای آنتی‌ویروس و امنیت سیستم من مشکلی پیش نیامده تا از بخش پشتیبانی آنلاین کمک بگیرم اما ممکن است برای شما پیش بیاید.

 

منبع : http://www.itmen.ir