ابزار رایگان کسپرسکی جهت بررسی سیستم مقابل بدافزارها

24 خرداد 1395 ابزار رایگان کسپرسکی جهت بررسی سیستم مقابل بدافزارها

روابط عمومی شرکت ایدکو (توزیع کننده محصولات کسپرسکی در ایران)؛ گاهی ممکن است مدام احساس کنید اتفاق مشکوکی در کامپیوتر شما در حال رخ دادن است که خیلی ها این حس را مانند بیماری پارانوئید1 می نامند اما ما در کسپرسکی معتقدیم در هنگام مواجه شدن با این حس کامپیوتر خود را از لحاظ امنیت مجدد بررسی نمایید. با توجه به تعداد بالای تهدیدات آنلاین مثل باج افزار ها، قفل کننده ها، تروجان ها، بهتر است ایمن شوید تا قبل از اینکه پشیمانی را تجربه کنید.

ابزار رایگان Kaspersky Security Scan که برای ویندوزها می باشد به گونه ای عمل میکند که با در دست داشتن آن می توانید سیستم خود را از وجود هرگونه بدافزار، ویروس و آسیب های نرم افزاری چک کنید. این ابزار با استفاده از هسته ی آنتی ویروسهای پولی ما، آخرین تهدیدات سایبری را قبل از اینکه سیستم شما را آلوده سازند، شناسایی می کند. علاوه بر این به صورت اتوماتیک نرم افزارهای مهم در سیستم شما را به روز نگه می دارد.

اگر این موضوع را نمی دانستید بهتر است آگاه شوید که مجرمان اینترنتی اغلب با استفاده از باگ ها ( نقص بهره برداری در نرم افزار) به داخل رایانه های شخصی قربانیان نفوذ می کنند. به همین دلیل است که هر کاربر باید در فاصله زمانی کوتاه نصب و آپدیت امنیتی را برای سیستم و نرم افزار خود انجام دهد. وظیفه اسکن امنیتی کسپرسکی دقیقا همین است و این محافظت را عهده دار است.

زمانی که کامپیوتر شما اسکن شد، این ابزار در صورت وجود هرگونه تهدید و آسیب روی سیستم، آن را شناسایی کرده و گزارشی مفصل به شما ارائه می دهد که در آن توصیه هایی در رابطه با چگونه از بین بردن آسیب ها و بهبود حفاظت از سیستم شما وجود دارد.

اسکن امنیتی کسپرسکی را برای در امان ماندن سیستم خود از هرگونه تهدید دانلود کنید و توجه داشته باشید این ابزار رایگان است.


  1. روان گیسختگی پارانوئید در تعریف عام آن، حالتی است که شخص در آن با اهمیت فوق‎العاده و خارج از اندازه‌ای که به سلامت جانی و مالی خود می‌دهد، خود را شکنجه می‌دهد. این گونه از افراد مدام در این فکر هستند که عواملی انسانی، طبیعی یا ماورا طبیعی خودشان، دارایی و افراد خانواده‌شان را تهدید می‌کنند و همه، در فکر توطئه چینی بر ضد آنها هستند.

منبع: کسپرسکی آنلاین(ایدکو)

*  کسپرسکی اسم یکی از بزرگترین شرکتهای امنیتی و سازنده آنتی ویروس است که برخی از کاربران اشتباهاً این شرکت و محصولات آنتی ویروس آن را با عناوینی نظیر کسپرسکای،کاسپرسکی، کسپراسکی، کسپراسکای، و یا کاسپراسکای نیز می‌شناسد. همچنین لازم به ذکر است مدیرعامل این شرکت نیز یوجین کسپرسکي نام دارد.